Plafonieră LED TWIST, bej, lungime 90 cm, metal, Switchdim

1.273,00 RON
RRP -15%
RRP 1.498,00 RON
inclusiv TVA
Variantă de culoare (valoare): bej
Lungime (în cm): 90 cm
Plafonieră LED TWIST, bej, lungime 90 cm, metal, Switchdim
Plafonieră LED TWIST, bej, lungime 90 cm, metal, Switchdim Timp de livrare: 8 - 12 zile lucrătoare
1.273,00 RON
RRP 1.498,00 RON
  • Transport gratuit peste 149 RON
  • 50 de zile returnări gratuite
Informații privind livrarea
Timp de livrare: 8 - 12 zile lucrătoare

Bec instalat permanent

Detalii despre produs
SKU:
10056820
Dimensiuni:
Înălțime: 24 cm
Lățime: 30 cm
Material:
Aluminiu / Cauciuc
product size
Produse similare
Detalii despre produs
SKU:
10056820
Dimensiuni:
Înălțime: 24 cm
Lățime: 30 cm
Eficient energetic și durabil
Paul Neuhaus – până la 5 ani  garanție (vezi specificațiile producătorului)
Paul Neuhaus – până la 5 ani garanție (vezi specificațiile producătorului)

Lungime (în cm):
90
Lățime (în cm):
30
Înălțime (în cm):
24
Greutate netă (kg):
2,271
product size
Paul Neuhaus

Plafonieră LED TWIST: lumină fără pâlpâire pentru un ambient modern